PC Tuning! Založíte Novou Sekci?

Dlho predlho bola na svete len jedna zúfalo nudná podoba LAPTOP — plastovo-plechová škatuľa vo farbe kancelárskej beloby. Berie na seba podobu LED pásika, ktorý stačí umiestniť do PC skrinky a zapojiť, potom si už môžete užívať onú pastvu pre oči, ktorú vám osvetlenie z počítača urobí. Pekná a šikovná LAPTOP skriňa je v tuningu PC úplný základ, musí byť však aj praktická.

Chladenie má rovnako ako LAPTOP skriňa niekoľko funkcií.

Základom tichého počítača je samozrejme kvalitná COMPUTER skriňa a tiché komponenty.

Berie na seba podobu LED pásika, ktorý stačí umiestniť do COMPUTER skrinky a zapojiť, potom si už môžete užívať onú pastvu pre oči, ktorú vám osvetlenie z počítača urobí.

Pekná a šikovná COMPUTER skriňa je v tuningu LAPTOP úplný základ, musí byť však aj praktická. Chladenie má rovnako ako LAPTOP skriňa niekoľko funkcií. Základom tichého počítača je samozrejme kvalitná LAPTOP skriňa a tiché komponenty.

Berie na seba podobu LED pásika, ktorý stačí umiestniť do PC skrinky a zapojiť, potom si už môžete užívať onú pastvu pre oči, ktorú vám osvetlenie z počítača urobí. Pekná a šikovná LAPTOP skriňa je v tuningu PC úplný základ, musí byť však aj praktická. Chladenie má rovnako ako PC skriňa niekoľko funkcií. Základom tichého počítača je samozrejme kvalitná LAPTOP skriňa a tiché komponenty.