Moloko Pandora Koralky Šumivé Láska Kompletné Náramok Korálky,pandora Naramok Bazos,pandora Disneyland,Obchod Pandora Privesky Akcia, Moloko

Pevné náramky s logom PANDORA majú širokú škálu funkčných uzáverov a sú ukončené valčekovými alebo guľôčkovými zámkami s logom alebo trblietavými klipmi posiatymi kubickými zirkónmi. Kolekcia ručne dokončovaných náramkov z rozmanitého radu krásnych a trvalých materiálov od PANDORA ponúka široké spektrum šperkov, na ktorých môžete nosiť prívesky a subtílne posolstvá.

Hladké zlaté pevné náramky z kolekcie PANDORA basic alebo kolekcie PANDORA ESSENCE s posolstvom majú hladké guľôčkové zámky a sú rovnako krásnou ozdobou, ktorá odoláva času.

Ponúkame ich v širokej škále vzácnych kovov, od studeného šterlingového striebra, cez teplú farbu 14-karátového zlata až po ružovkastý odtieň zmesi kovov PANDORA Rose a môžete ich využiť na nosenie svojej vlastnej kombinácie príveskov alebo ako dekoratívnu ozdobu ok vášmu outfitu.

Pevné náramky s logom PANDORA majú širokú škálu funkčných uzáverov a sú ukončené valčekovými alebo guľôčkovými zámkami s logom alebo trblietavými klipmi posiatymi kubickými zirkónmi.

Kolekcia ručne dokončovaných náramkov z rozmanitého radu krásnych a trvalých materiálov od PANDORA ponúka široké spektrum šperkov, na ktorých môžete nosiť prívesky a subtílne posolstvá.