Germguardian 3-v-1 Systém čistenia vzduchu

Čističe vzduchu: zdravotné výhody alebo peniaze umývadlo?
Máte vlastné čistička vzduchu?  Ak nie, existuje dobrá šanca, že by ste mali záujem vlastniť jeden v budúcnosti.  Čističe vzduchu sa rýchlo zvyšuje v popularite, pretože robia vnútorný vzduch zdravšie a čistejšie.

Nemusíte investovať ani majetok.   Samozrejme, čím viac budete platiť, tým efektívnejší systém dostanete, ale aj mierne umiestnený systém, ktorý stojí menej ako 100 dolárov, prinesie úžasný rozdiel vo vašej kvalite ovzdušia.

Vezmite si Systém čistenia vzduchu » germguardian 3-in-1»

Na «germguardian 3-v-1 systém čistenia vzduchu» ponúka tri integrované vzduchu-čistenie technológií, ktoré pracujú spoločne na mieste, tento filter, hlavu a ramená dopredu, nič iné som sa snažil.

Ide to aj mimo len ťahanie prachových častíc zo vzduchu.   Odstraňuje tiež extrémne malé častice, ako sú alergény, baktérie, dokonca aj baktérie a pachy z vašich izieb.

Filtračný systém pre Systém čistenia vzduchu «germguardian 3-in-1» podporuje predbežný filter s aktívnym uhlím, ktorý zachytáva zápach a veľké častice, ako sú vlákna a domáce vlasy.  Filtračný systém tiež používa skutočný HEPA filter, extrahovať 99. 97% vzdušných častíc, roztočov, spór plesní, dokonca peľov a pet alergény.

Okrem toho modré UV-C svetlo zabíja baktérie a vírusy použitím oxidu titaničitého.  Nebudete vedieť, čo to znamená, než si prečítať manuál – ale ako si moŽno predstaviť – to je veľmi cool.

Pokiaľ ide o to, čo si spotrebitelia myslia, recenzie na stránkach amazon sú hviezdne.  Ak ich chcete prečítať sami, stačí kliknúť na tento odkaz Človek by si myslel, že taký zložitý systém filtrovania vzduchu by bolo ťažké držať krok, ale v skutočnosti – nahradenie týchto filtrov je lacné a jednoduché.  Jedná sa o jediný modul, takže stačí vytrhnúť Starý, a tlačiť do nového – jednoduché, ako môže byť.  Výmena filtra je vážnou úvahou pri nákupe vzduchového filtra, takže nenechajte tento uniknúť vašej pozornosti, ak ste na trhu.

Môžete si všimnúť, okamžité zlepšenie hneď, ako si zapnite «germguardian 3-v-1 systém čistenia vzduchu», ale to je nič v porovnaní s rokom kvality vzduchu dosiahnete po použití čistiaceho systému na niekoľko mesiacov.

Ventilátor nemá opotrebovávajú rýchlo buď, ďalším významným faktorom pri nákupe vzduchu čistiaci systém.

Mnoho lacných jednotiek mlčí štyri mesiace, potom začnú robiť hluk – a po šiestich mesiacoch jednoducho nemôžete žiť s nimi dlhšie.  Nie je to tak s «germguardian 3-in-1 Systém čistenia vzduchu».  Jednotka zostáva pokojná a efektívna a čím dlhšie ju necháte pracovať, tým čistejšia bude kvalita vzduchu.

Takže sú čističe vzduchu stojí za to kúpiť?   Ak robíte svoju domácu úlohu, odpoveď je nadšená «Áno».   To je jednoduché-nad-robiť, a kúpiť niečo, čo (vraj) zaps pachy a baktérie stovky metrov od jednotky, alebo pod-robiť, a získať niečo, čo pasce trochu prachu, ale inak má len malý vplyv na vaše kvality ovzdušia.

Jednotka odporúča sa tu určite je dobré kúpiť, takže ak chcete odstrániť hádat prácu – a niečo, že budete spokojní s, použite odkaz pod hop cez amazon a kúpiť tento čistička vzduchu.   Potom, len sedieť a vychutnať si kvalitu vzduchu, ako ste si nikdy predstaviť možné.