Zelený Dym

Zelený dym E-Cig ReviewGreen Smoke je jedným z priekopníkov elektronického cigaretového priemyslu, prvý predaj e-cigs späť v 2008. Vydali sa so záväzkom dať svojim zákazníkom skutočne jedinečný zážitok z fajčenia a pomôcť im odtrhnúť sa od ich starého zvyku cigariet. Kým Zelený dym je na vyššom konci spektra, pokiaľ ide o ceny, tam je ospravedlnenie za ním s ich prvotriedne výrobky a záväzok k dokonalosti. Oni by ešte byť jedným z najlepších značiek tam po všetkých tých rokoch, ak neboli robiť niečo správne.

Videli sme veľa značiek prísť a ísť v posledných piatich rokoch v E-cig priemysle, ale Zelený dym je jedna značka, ktorá má trvalú silu.

Prvá vec, ktorá zachytilo naše oko pri Zelenom dyme, je skutočná silná batéria, ktorá vždy prináša hladký zásah pary. Navyše majú veľa skvelých kaziet troch rôznych druhov tabakových príchutí, mentolu, moka, vanilky a čokolády. Snažili sme sa ich všetky a chutia skvele a naozaj dať veľký krku hit a tony pary.

Takže ste počuli o batériách a kazetách, tak čo tie súpravy, v ktorých sa predávajú?

Zelený dym má jeden z najväčších výberov e-cigaretových štartovacích súprav v priemysle. Ich najlepší predajca je ich Pro Kit, ktorý predáva za $ 99.97. Tento kit je dodávaný s essentials pre e-fajčenie: jeden krátky batéria, jedno dlhé batérie, 5 Red Label Tabaku kazety, 5 Absolútne Tabaku kazety, 1 USB cigariet, 1 USB nabíjačka, 1 Auto Adaptér pre nabíjanie, 1 Domov Adaptér, Deluxe púzdro, užívateľská Príručka a členskej Karty. Je ľahké pochopiť, prečo je to ich najlepší predajca. Nižšie je to, ako táto súprava vyzerá.

Pro Kit zo zeleného dymu E-Cigarety

Ak to stále nestačí pre vás, majú tiež komplexnejší balík nazývaný ich Ultimate Kit, ktorý je o niečo vyšší na úrovni $129.97. S touto súpravou získate všetko uvedené vyššie v súprave Pro Plus ešte jednu batériu (vaša voľba veľkosti), extra USB nabíjačku a druhé puzdro na prenášanie (vyrobené z kože). To je ich najsilnejšia súprava a je obľúbenou voľbou vzhľadom na jediný mierny nárast ceny. Je ideálny pre tých, ktorí sú veterán e-fajčiari a chcú zažiť všetky luxusný tovar, že zelený dym má ponúknuť.

Zelený Dym Ultimate Kit

Pre tých, ktorí majú prísnejší rozpočet, alebo ak ste len začiatočník a chcete otestovať e-cigarety bez toho, aby ste urobili príliš veľkú investíciu vpredu, majú tiež to, čo nazývajú ich expresnou súpravou. To je holé kosti, ale umožňuje získať cit pre to, čo e-cigarety sú všetko okolo. S touto súpravou, ktorá je k dispozícii za $ 59.97, dostanete jednu batériu, 5 kaziet, 1 domáci nabíjací adaptér, 1 USB cigaretu, jedno deluxe puzdro na prenášanie a Užívateľskú príručku. To je ideálny pre začiatočníkov a je veľkú hodnotu v porovnaní s tým, čo ostatné značky cena ich štartovacie súpravy.

Súprava Green Smoke Express

Výber kitov, je len jedna vec, ktorá robí Zelený Dym veľká značka, a vysvetľuje, prečo som zostal na vrchole e-cigareta Green Smoke Dizajnér Batteriesindustry tak dlho. Tam je naozaj niečo pre každého, bez ohľadu na váš vkus alebo váš rozpočet.

A keď už hovoríme o niečo pre každého, ďalší jedinečný dotyk na Zelený Dym je ich výber batérie. Majú obrovské množstvo rôznych vzorov, ktoré naozaj chcete nastaviť ich od seba ‘ tak veľa batérií tam vyzerajú rovnako a môžete získať zameniť za seba, ale nikdy nebudete mať problém s týmito kreatívne návrhy na Zelený Dym.

Nakoniec je tu veľa skvelých doplnkov pri Zelenom dyme. Niektoré z nich prichádzajú, keď si kúpite ich konečnú súpravu, ale môžete si ich tiež kúpiť individuálne, ak sa rozhodnete pre jednu z ich menej robustných zostáv.

Majú tričká ukázať svoju oddanosť k zelenému dymu, s, dym všade’ dizajn. Môžete získať ich Kožené puzdro na prenášanie za $ 34.97 na uloženie vašich e-cig batérií a kaziet, keď ste vonku. Prípad je k dispozícii vo vašom výbere čiernej, hnedej alebo opálenej. Pre dámy majú tiež iskrivý kufrík za pouhých 29,97 dolárov. Môžete si tiež kúpiť ďalšie nabíjačky USB, cigarety USB, adaptéry a kazety za konkurenčné ceny. Je to ako e-cig superstore pri Zelenom dyme, nie je nič, na čo by nepomysleli.

Ako už bolo spomenuté skôr, než, nie je naozaj niečo pre každého na Zelený Dym, a to je to záväzok k dokonalosti v spokojnosti, ktorý má uchovávať ich medzi najlepšie e-cigs dnes po tom, ako jeden z priekopníkov priemysel rokmi. Ak si nie ste istí, čo značka e-cig kúpiť, hojdať sa na webové stránky Green Smoke je skvelé miesto pre štart ‘ určite nájdete to, čo hľadáte.