Čo V Sebe Skrýva PlayStation 5?

Herná konzola PlayStation od spoločnosti Sony prináša hernú éru na vyššej úrovni. Na Sony PlayStation 5 nás láka okrem iného fakt, že nové hry budú vyzerať lepšie, svety budú väčšie, detailnejšie a hranie sa celkovo posunie na vyššiu úroveň. Ak je to pravda, PlayStation 5 by malo spustiť väčšinu PlayStation diskov zo všetkých predchádzajúcich konzol, čo by bol rozhodne veľký argument pre kúpu a dobrá správa pre všetkých zberateľov. To by mala zabezpečiť spätná kompatibilita, téma, ktorá je otvorená už od oznámenia PS5.

V novinke sa ďalej zameriavame na nový SSD disk, ktorý bude pre najnovšie PS5 vyrábať Samsung a v neposlednom rade tiež zaujímavý patent Sony, ktorý by mohol umožniť vytvárať svoje vlastné demá.

Používateľ s nickom PSErebus predikuje nielen presný dátum vydania PlayStation 5, ale aj jeho cenu či podporu spätnej kompatibility s takmer všetkými PlayStation diskmi od roku 1994.

Na Sony PlayStation 5 nás láka okrem iného fakt, že nové hry budú vyzerať lepšie, svety budú väčšie, detailnejšie a hranie sa celkovo posunie na vyššiu úroveň.

Ak je to pravda, PlayStation 5 by malo spustiť väčšinu PlayStation diskov zo všetkých predchádzajúcich konzol, čo by bol rozhodne veľký argument pre kúpu a dobrá správa pre všetkých zberateľov. To by mala zabezpečiť spätná kompatibilita, téma, ktorá je otvorená už od oznámenia PS5.